ROLETY ZGORZELEC

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stają się obecnie nieodzownym elementem każdego nowobudowanego domu. Są nie tylko dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniem, ale także stanowią dodatkową izolację termiczną budynku.
Dobrze dobrane i zamontowane rolety to duża oszczędność energii cieplnej w sezonie zimowym. W lecie natomiast zapobiegają zbyt dużemu nagrzewaniu się mieszkania. Inną ważną zaletą rolet jest ich izolacja akustyczna. Szczególnie ważne to będzie dla osób mieszkająch w centrum miasta.
Każdny typ rolety można wyposażyć w napęd elektryczny sterowany ręcznie lub bezprzewodowo. Ułatwia on podnoszenie i opuszczanie ciężkich rolet o dużych powierzchniach. Natomiast dodatkowo montowane w rolecie siatki przeciwinsektowe to doskonała ochrona przed owadami.

Rolety zewnętrzne.

Typy rolet zewnętrznych

STANDARD ROLETY W SKRZYNI ALUMINNIOWEJ

Roleta montowana we wnęce okiennej lub na murze. Możliwość stosowania zarówno w nowym budownicwie jak i w budynkach już istniejących. Skrzynia może być w kształcie kwadratowym ze ścięciem 20 lub 45 st, ćwierćokrągłym lub półokrągłym. Poza kolorami standardowymi całą roletę można lakierować na dolwolny kolor z palety RAL oraz kilka kolorów drewnopodonych. W tym systemie istnieje możliwość wykonania rolety do okien nieprostokątnych.

Rolety dzień noc.

NAKŁADANA W SKRZYNI PCV

Roleta montowana na oknie. Może być zastosowana wyłącznie z nowym oknem. Skrzynie o przekroju prostokątnym o wysokości 130 mm, 165 mm, 205 mm w zależności od wysokości okna oraz zastosowanego pancerza rolety. Mozliwość zabudowy skrzynki z jednej, lub obu stron. Skrzynka oraz prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do okien. Rewizja od dołu skrzynki lub od czoła.

PODTYNKOWA W SKRZYNI ALUMINIOWEJ

Roleta podobna do standarowej, z tą różnicą, że montowana jest na nadprożu, lub wnęce w nadprożu. Stosowana wyłącznie w nowym budownictwie. Rewizja znajduje się z dołu skrzyni. Po zabudowie skrzynia jest praktycznie niewidoczna z zewnątrz.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami